Vše o nákupu

O nás

Specializujeme se na potisk reklamních předmětů. Nabízíme rozsáhlý výběr technologií potisku, kterými umožňujeme zdobit textil, kožené výrobky, keramiku, diáře, golfovou výbavu a spoustu dalších předmětů

Výhodou online potisku u nás je rychlý výpočet ceny. Všechny podrobné informace o zboží a službách naleznete přehledně u nás na jednom místě. V případě jakýchkoliv nejasností Vám rádi poradíme.

Skladové zásoby nabízeného sortimentu naleznete viditelně uvedené u produktů. Expediční doba produktů bez potisku je do 2 dnů, s potiskem do týdne.

Způsoby dopravy a platby

Většinu realizovaných zakázek pro nás přepravuje společnost DPD a UPS. Rozměrnější balíky a velké zakázky přepravujeme paletovou přepravou nabo vlastní dopravou. 


Cena dopravy je 150 Kč bez DPH. Při objednávce nad 5.000 Kč je doprava zdarma. 


Stálým zákazníkům nabízíme možnost platby na zálohovou fakturu, u nových zákazníků však vyžadujeme platbu předem nebo dobírkou.

Podklady pro tisk

Veškeré podklady, které nám zasíláte pro tisk umisťujte prosím na náš poptávkový systém, nebo zasílejte prostřednictvím e-mailu. 


Pokud zasíláze již hotová data, držte se prosím těchto základních parametrů: Data v křivkách, barevnost CMYK, soubor v PDF. 


V případě složitějších specifikací vás budeme včas informovat o správném formátu souboru (jde především o firemní desky, brožury,...), případně Vám zašleme vzorovou šablonu.

Slevy pro stálé zákazníky

Stálým zákazníkům nabízíme možnost vytvoření dlouhodobého věrnostního programu. 


V první fázi jde o snížení ceníkových slev a ve druhé o vytvoření systému tzv. Zpětných bonusů, které spočívají ve vyplácení slev zpětně na účet zákazníka po splnění domluvených obratů. 


Pokud se vás to netýká, nezoufejte. Každého klienta se snažíme něčím potěšit, a tak často přidáváme grafické práce zdarma nebo vyrobení vyššího počtu produktů bez zvýšení ceny.