Služby

Tvorba webů

Kódovat, programovat, stylovat, testovat a do toho samé CSS, PHP, jQUERY, májeskjůel a nějaká Rubi na kolejích... Kdo se v tom má vyznat? V týmu máme profesionály, kteří to zvládají bez obtíží! Věřte tomu, na webu jsme jako doma, a proto v klidu svěřte vaší prezentaci do našich rukou.

 

Věnujte se svému byznysu a nechte si připravit řešení, které vám bude sloužit. Naši ajťáci jsou zde pro vaše projekty.

"Jsme společnost mladých dynamických lidí, kteří vyvíjí weby, navrhují obsah a strukturu, hledají nové cesty, vzdělávají se, drží krok s dobou a to vše s velkou chutí. Vašim internetovým projektům vdechujeme život a děláme vše pro to, aby byly úspěšné."

Vaše nápady a naše řešení tvoří úspěšný web

 

Věříme, že společně můžeme vybudovat skvělý web. Ať už půjde o výborně vypadající webovou prezentaci Vaší firmy či produktu, tak o velký portál s bohatými funkcemi.

 

Povídáme si

 

O Vašem projektu se budeme s Vámi bavit. Diskutovat. Probírat jej z mnoha úhlů. Pokreslíme hodně papíru a ostrouháme hodně tužek, až objevíme řešení, které Vám padne jako ulité.

 

Navrhujeme

 

Vašemu webu navrhneme strukturu, obsah, nádherný a originální vzhled, ve kterém skloubíme neobvyklost, kreativitu a poslední trendy. Každý detail je důležitý. Vše do sebe zapadne jako skládačka.

 

Vyvíjíme

 

Celému návrhu vdechneme život. Na tlačítka půjde klikat, do políček psát. Baví nás moderní technologie. Kódujeme do HTML a CSS3, programujeme v PHP5 a Nette. Umíme s JavaScriptem a jQuery. Zkrátka, Váš web bude šlapat jako hodinky.

 

Testujeme, spouštíme a rozvíjíme

 

Hotový projekt podrobíme testování, abychom odhalili co největší množství problémů. Vaši zákazníci tak uvidí web, který prošel ohněm a je připraven bezchybně reagovat na všechny jejich i Vaše požadavky. Od té chvíle budeme dlouhodobě a intenzivně pracovat na podpoře a dalším rozvíjení Vašeho projektu.

 

Co vás budou internetové stránky stát?

 

Trochu času a peněz. Času abychom společně probrali všechny detaily. Peněz abychom zaplatili práci našeho týmu a mohli spolupracovat dlouhodobě. Umíme weby za 20 i 200 tisíc Kč, vždy záleží na Vašich požadavcích. Balíček webových služeb může vypadat například takto:

 

  • START  za 10.000 Kč - Chceme web pro malou firmu, kde představíme nabídku našich služeb. 
  • START+ za 15.000 Kč - K webu navíc i administraci? Není problém.
  • PROFI za 35.000 Kč - E-shop, který prodává? Skladem ihned k odběru!

 

Nejste si stále jisti? Webů máme za sebou minimálně stovku. Koukněte na naše oblíbence do referencí, nebo se zeptejte našich klientů.

 

Nezávazně poptat
Pole označená * je
nutné vyplnit.