Služby

Polepy automobilů

Téměř denně vyrábíme reklamní PVC folie s potiskem, nebo řezanou plotrovou grafiku. Zákazníci ví, že polep automobilů je levná a efektivní reklama, ale mnohdy netuší, že polepit auto není jednoduchá záležitost. 

 

Přivezte nám váš vůz a my vám polepíme profesionálně, tedy především precizně a dlouhodobě.

"Pokud požadujete profesionálně polepený automobil, jste na správném místě - bez bublin"

Našim zákazníkům rádi pomáháme s nalepením základních motivů řezané grafiky (logo, název, kontakt) i složitějšími záležitostmi včetně celopolepů.

 

Zkušenosti máme s lepením na motorky, osobní automobily, dodávky i nákladní vozy. Po schválení grafického návrhu polep vyrobíme z kvalitních fólií s minimální životností 5 let.

 

Dle podmínek, které nám poskytne počasí, vám automobil polepíme u vaší firmy, nebo ho převezeme do našich krytých a vyhřívaných prostor. Polepy nejčastěji instalujeme o víkendech, což pro vás znamená to, že o vůz nepřijdete v době, kdy ho bude potřebovat. 

 

V kalkulaci pracujeme se třemi základními položkami:

  • Grafické zpracování - 500 - 2000 Kč
  • Výroba, potisk a řezání folie - 500 - 1200 Kč/m
  • Instalace polepu - 350 Kč/h

 

Sami si tak můžete spočítat, že jednoduchý polep řezanou grafikou na firemním osobáku můžete mít i za 3.000 Kč. Celopolep dodávky pak řádově kolem 35.000 Kč. Konkrétní ukázky kalkulací naleznete v naší nabídce produktů. 

Nezávazně poptat
Pole označená * je
nutné vyplnit.