Reference

Internetový obchod

Internetový obchod

Tvoříme úspěšně e-shopy a pomáháme jim růst. Díky osobním zkušenostem s internetovým prodejem jsme schopni eshopu pomoci i po jeho vstupu na trh, který neustále roste a zatím neplánuje opačný trend.

Poznámkové bloky

Poznámkové bloky

Poznámkové bloky o obsahu 50-100 listů s lepenou vazbou a pevným podkladem potěší vaše spolupracovníky i partnery.

Plánování kampaní

Plánování kampaní

Bartery mohou být cestou, jak ušetřit náklady na reklamu a zesílit zásah. Pomůžeme Vám s plánem i realizací kampaní na internetu i mimo něj. Aneb jak dostat 10 000 letáků do vlaků LEO Express zadarmo. Zeptejte se nás na více informací.

Desky s potiskem

Desky s potiskem

Již nelepíme folie na plastové desky, ale nabízíme přímý UV tisk na libovolný materiál. Výhodou je především kvalita potisku a jeho dlouhá životnost.

Levný tisk letáků

Levný tisk letáků

Tisk letáků je naší nejčastější prací. Nabízme tisk v malých i velkých nákladech a cenou víme, že jsme zajímavý pro mohé zadavatele. 

Internetový portál

Internetový portál

Naši programátoři pracují na stránkách pro drobné podnikatele i rozsáhlých projektech s napojením na realitní systémy, či srovnávače zboží.


 

Vstupenky a pozvánky

Vstupenky a pozvánky

Levný tisk vstupenek potěší organizátory kulturních akcí i mnoho zajímavých míst kultruního dědictví. Vstupenky mohou být číslované a nabízíme i perforaci.

Vizitky

Vizitky

Vizitky patří do každé firmy. Nabízíme tisk vizitek za korunu a tím potvrzujeme, že je má mít opravdu každý. Plnobarevný digitální tisk v plné kvalitě je samozřejmostí.

Merchandising

Merchandising

Spolupracujeme s velkým množstvím hudebních kapel. Tisk letáků, plakátů a výroba reklamních předmětů jsou samozřejmostí. Kapely jako Lake Malawi, Modesty & Pride, Ty Krávo, Burnessy, Dark Gamballe, Enola Gay, Ginger a další Vám to jistě potvrdí.

Polep vozidla

Polep vozidla

Vyrábíme polepy vozidel a instalujeme samolepky přímo u zákazníka. Ten získává kompletní servis za rozumné náklady. Náročnějším zákazníkům nabízíme i celopolepy aut.

Prezentační systémy

Prezentační systémy

Prezentační systémy, roll upy a prodejní pulty jsou základem pro Vaše stánky na veletrhu, případně prodejní akce. Nabízíme rozsáhlé možnosti výroby a potisku - zaměřujeme se výhradně na českou výrobu a kvalitu.

Letáky pro výrobce i prodejce

Letáky pro výrobce i prodejce

Náš ceník tisku vás přesvědčí, že nabízíme levný tisk v kvalitě, kterou docení malí prodejci i velkoobchody a výrobci zboží. Externě nabízme i grafické práce a produktové fotografie.

Tisk plakátů

Tisk plakátů

Vítáme zákazníky, kteří se k nám pravidelně vrací. Grafické práce a ofsetový tisk plakátů nám je vlastní. Stálé zákazníky se snažíme potěšit, a tak pravidelně přidáváme množství plakátů zdarma.

Reklamní plachty

Reklamní plachty

Velkoformátový tisk a reklamní plachty jsou dostupné i pro menší klienty. PVC plachty mají výhodu především ve své životnosti a možnosti libovolného umístění což v kombinaci s výrobními náklady dělá perfektní reklamní nosič pro řadu klientů.

Ofsetový tisk letáků

Ofsetový tisk letáků

Ceny letáků máme výhodné i pro náročnější odběratele, kteří objednávají v řádech desítek tisíc kusů. 

Tvorba loga

Tvorba loga

Tvorba loga a kompletní grafické práce posloužili pro mezinárodní realitní agenturu Vistan k tvorbě kompletní corporate identity, jejíž výstupem je rozsáhlý grafický manuál.

Plakáty pro pořadatele

Plakáty pro pořadatele

Pravidelný ofsetový tisk plakátů pro Zanzibar Club v Lounech. Nejžádanějším formátem pro hudební pořadatele jsou barevné plakáty A2, které jsou viditelné z velké vzdálenosti a grafici mají dostatek prostoru na projevení své kreativity.

Reklamní textil

Reklamní textil

Výroba kvalitních trik s potiskem (sítotisk) pro pořadaný sraz motorkářské klubu pod záštitou našeho klienta společnosti WSM Bohemia.

Tisk letáků a plakátů

Tisk letáků a plakátů

Grafická práce a výroba materiálů pro hudební turné Misty. Balíček obsahoval různé formáty letáků, plakátů a prezentačních systémů.

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Výroba reklamních předmětů a kompletní zázemí pro pořádané klubové tour nápoje Restart Revitalizer - Letáky, reklamní plachty, roll upy, výherní losy a řada dalších materiálů včetně grafické práce.

Internetový obchod

Internetový obchod

Internetový obchod na míru pro Antik Ambra v Praze slouží jako výkladní skříň kamenné prodejny pro internetovou klientelu. Specialitou webu je napojení databáze na další prodejce, kteří mohou automaticky prodávat produkty z Antiku Ambra.

Velkoformátový tisk - plachty

Velkoformátový tisk - plachty

Pro společnost BBcom jsme vyráběli množství reklamních plachet, které jsou umisťovány v partnerských prodejnách a zahradnictvích.

Ofsetový tisk letáků

Ofsetový tisk letáků

Ofsetový tisk plakátů, letáků a skládaček pro jazykové centrum Studeo ve spolupráci s Jedličkovým ústavem a Magistrátem města Prahy.

Roundcube z MESH bannerů

Roundcube z MESH bannerů

Vhodná ukázka použití MESH bannerů, tedy "síťovaných plachet". Díky volbě materiálu nehrozí převržení konstrukce, a tak je možné reklamní nosič umístit i na frekventovaná místa.

Guerilla marketing v praxi

Guerilla marketing v praxi

Pro týden vědy bylo využito guerilla marketingu, který spočíval ve vyvěšení plastové robotické ruky na veřejné osvětlení. Konstrukce musela být vyrobena tak, aby byla i z výšky čitelná, neponičila veřejný majetek a odolala povětrnostním podmínkám.

Označení reflexním číslováním

Označení reflexním číslováním

Sedmileté reflexní folie značky 3M použity na očíslování vjezdu pro depa.

Označení firmy plastovým logem

Označení firmy plastovým logem

Plastový 3D nápis řezaný CNC laserem v podobě loga. Pro společnost Partners jsme logo vyrobili i instalovali na zeď pobočky.